wizja jakość profesjonalizm
Jesteś w: Strona główna » Firma » Profil

Profil

ASCOMP S.A. jest integratorem systemów IT. Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w budowaniu infrastruktury IT, z łatwością projektujemy, a następnie wdrażamy sieci teleinformatyczne. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Inżynierowie ASCOMP posiadają specjalistyczną wiedzę techniczną oraz referencje z setek pomyślnych wdrożeń. Projektujemy sieci naszych klientów tak, aby spełniały nie tylko obecne wymagania, ale także przyszłe potrzeby. Usprawniamy pracę administratorów poprzez rzetelną analizę działania sieci i wykorzystywanych usług, a następnie dobór i konfigurację optymalnego rozwiązania.

Oferta

Obecnie ASCOMP S.A. dostarcza swoim Klientom kompletną ofertę produktów i usług w zakresie

  • Urządzenia aktywne
  • Bezpieczeństwo sieci
  • Infrastruktura pasywna Data Center
  • Usługi

Inżynierowie Ascomp

Firma ASCOMP kładzie nacisk na szkolenia, egzaminy i certyfikaty swoich inżynierów. Aktywny udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych na świecie producentów sprzętu IT pozwala dzielić się z klientami wiedzą o najnowszych produktach i najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach. Wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach, wsparte zaawansowaną i specjalistyczną wiedzą, umożliwia szybką analizę problemów sieci i dobór właściwych rozwiązań, które usprawnią pracę administratorów.

Centrum szkoleniowe Ascomp

Wdrożenie odpowiedniego rozwiązania sieciowego to ważna kwestia - równie istotna jest umiejętność zarządzania i kontroli infrastruktury IT. Aby ułatwić naszym klientom to zadanie, firma ASCOMP S.A. w 2010 roku otworzyła Centrum Szkoleniowe ASCOMP.

Mamy do dyspozycji sale konferencyjne oraz laboratoria wyposażone w sprzęt szkoleniowy przygotowany do prowadzenia warsztatów IT. Firma posiada też własną referencyjną serwerownię, w której prezentuje działające w środowisku produkcyjnym rozwiązania i systemy oferowane klientom.

Partnerzy

Partnerzy firmy ASCOMP S.A. to najbardziej liczące się firmy IT na świecie. Należą do nich przede wszystkim: Extreme Networks, Juniper Networks, IBM, BlueCoat, Palo Alto, Vmware, Meru, Trend Micro...

Certyfikaty i wyróżnienia

  • Diament Forbesa 2011
  • Gazela Biznesu 2008,2009,2011
  • Złoty Certyfikat Fair Play
  • ISO 9001:2008
  • ISO/IEC 27001:2013 
 
© 2009-2013 Copyright ASCOMP
ul. Grabska 11 32 - 005 Niepołomice tel: +48 12 294 98 00
wykonanie Dark Red Studio