Otrzymaj darmowy Access Point od Extreme Networks!

ASCOMP 6 maja 2020

Już dziś rusza pierwsze z cyklu  LIVE DEMO od Extreme Networks! Obejrzyj i dowiedz się, jak zwiększyć wydajność oraz bezpieczeństwo Twojej sieci, a przy okazji… zgarnij darmowy Access Point!

Świat przyspieszył, a my wraz z nim – robienie większej ilości rzeczy w krótszym czasie to nasza nowa rzeczywistość. Czujesz, że musisz złapać oddech? Obejrzyj krótkie, 30-minutowe LIVE DEMO i dowiedz się, jak zwiększyć wydajność oraz bezpieczeństwo Twojej sieci, a przy okazji… zgarnij darmowy Access Point!

Dołącz do  Certyfikowanych Ekspertów z dziedziny Wireless w ramach nowego cyklu Wireless Wednesday, obejrzyj krótkie LIVE DEMO prezentujące możliwości platformy ExtremeCloud IQ na czele z zaawansowanymi funkcjami AI i Machine Learning, a na koniec otrzymaj Access Point od Extreme Networks ZA DARMO*!

Wybierz pasującą Ci środę i zgarnij darmowy AP*!
06/05/2020
20/05/2020
03/06/2020
17/06/2020
01/07/2020

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! 

*Z promocji wyłączeni są przedstawiciele partnerów handlowych i biznesowych Extreme Networks (sprzedawcy, dystrybutorzy, partnerzy OEM, dostawcy usług zarządzanych), aktualnych klientów, firm konkurencyjnych oraz mediów.