Commvault Metallic Backup & Recovery

Data

02/06/2022

Start

10:00

Miasto

Kraków

Miejsce

Warsztat online

BEZPŁATNE

Zarejestruj się


    * - pola obowiązkowe

    Firma Ascomp wraz z firmą Commvault ma zaszczyt zaprosić na 1,5 godzinne warsztaty przedstawiające rozwiązanie Metallic Backup & Recovery.

    Metallic Backup & Recovery zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu przedsiębiorstwom najlepszej ochrony danych na rynku w modelu Backup as a Services oraz zgodności z przepisami takimi jak RODO (General Data Protection Regulation). Metallic w ramach swoich fundamentalnych założeń oparty jest o środowisko chmury publicznej Microsoft Azure. Wszystkie operacje związane z uruchomieniem oraz konfiguracją środowiska backupu wykonywane są w sposób w pełni zautomatyzowany. Do zadań użytkownika systemu należy tylko podłączenie zabezpieczonych systemów. Podłączenie wykonuje się w kilku prostych i intuicyjnych krokach.

    Rozwiązanie posiada wbudowane mechanizmy Air-Gap. Wykorzystując mechanizmy Air-Gaping tworzone są wyizolowane kopie backupowe, gdzie dostęp jest zabezpieczony i limitowany tylko dla procesów Commvault, dzięki czemu mamy pewność, że zabezpieczone dane będą zawsze dostępne do odzyskania.