Webinar: Jak stworzyć bezpieczne i wydajne środowisko dla nowoczesnych aplikacji – wstęp do rozwiązań NGINX

Data

31/03/2021

Start

10:00 -12:00

Miasto

Kraków

Miejsce

WEBINAR ONLINE

Bezpłatne

Zarejestruj się

* - pola obowiązkowe

 

Współczesne metody tworzenia kodu i udostępniania aplikacji potrzebują elastycznych rozwiązań, które wzajemnie będą w stanie się uzupełniać i integrować. Niezależnie od miejsca, w którym chcemy uruchomić aplikację – środowisko on-prem, chmura prywatna czy chmura publiczna.

Mnogość dostępnych narzędzi do udostępniania kodu, integracji i automatyzacji powoduje, że każde środowisko jest inne. Jednocześnie chcielibyśmy, aby rozwiązania te wzajemnie idealnie ze sobą współgrały.

W nowoczesnych aplikacjach bardzo ważną rolę spełniają API. Niezwykle istotnie jest zatem odpowiednie ich zabezpieczenie, ale bez wpływu na szybkość wdrażania aplikacji i jej kolejnych wersji.

 

W trakcie webinaru skupimy się na:

  • Rozwiązaniach NGINX, które pomagają stawić czoła tym wyzwaniom i z powodzeniem funkcjonują chociażby w największych na świecie firmach technologicznych a sumarycznie wykorzystywane w prawie 500MLN serwisów internetowych.
  • Najważniejszych różnicach pomiędzy NGINX w wersji Open Source a rozwiązaniami komercyjnymi. W czym te rozwiązania mogą pomóc administratorom DevOps, SecOps, NetOps i jak ułatwić implementację całej infrastruktury aby szybko i bezpieczne dostarczyć kod aplikacji do użytkownika.
  • Omówieniu dlaczego firma F5 inwestuje w rozwiązania NGINX i jak te rozwiązania się wzajemnie uzupełniają.

 

Termin:          31.03.2021r.,

Cena:              Bezpłatne

Kontakt:         Ewelina Łaniak, e.laniak@ascomp.com.pl, +48 698 699 770