WEBINAR / LIVE DEMO SolarWinds: przegląd funkcji platformy Orion i wybranych modułów

ASCOMP 29 września 2022

Już 2 czerwca 2022 r. o godz. 10.00 zapraszamy na webinar przygotowany we współpracy z firmą SolarWinds oraz Connect Distribution przedstawiający platformę ORION, służącą do monitorowania awarii, dostępności i wydajności dla sieci każdej wielkości

Złożoność IT od lat rośnie w bezprecedensowym tempie co powoduje, że zarządzanie infrastrukturą informatyczną w każdej firmie to niezwykle skomplikowany proces. Żeby prawidłowo realizować takie zadanie, trzeba zautomatyzować wiele projektów, a co więcej – do minimum ograniczyć ryzyko błędu. Odpowiedzią na wyzwania związane z utrzymaniem wysokowydajnej i wysoce dostępnej infrastruktury IT może być rodzina produktów SolarWinds które wspierają klientów z różnych branż, niezależnie od typu, wielkości lub złożoności infrastruktury IT, w monitorowaniu i zarządzaniu wydajnością ich środowisk IT, zarówno w modelu on-premise, w chmurze, jak i w modelach hybrydowych.

Produkty SolarWinds są opracowywane przez inżynierów sieci i systemów, którzy wiedzą, jak zarządzać dzisiejszymi dynamicznymi środowiskami IT. Efekt? Produkty do zarządzania IT, które są skuteczne, dostępne i łatwe w użyciu. SolarWinds oferuje najlepsze w swojej klasie hybrydowe rozwiązania do zarządzania IT zapewniające wgląd w infrastrukturę zorientowaną na aplikacje.

Szkolenie poprowadzi Piotr Szymański – certyfikowany trener SolarWinds w Connect Distribution. Wspiera partnerów i klientów, prowadzi szkolenia oraz wdraża nowe rozwiązania. Produkty SolarWinds nie mają przed nim tajemnic.