We Make Your Apps Work

Podstawą biznesu każdej większej firmy są aplikacje. Oferujemy kompleksowe rozwiązania wspierające ich działanie dostarczając i wdrażając systemy zapewniające dostępność i wydajność aplikacji a także bezpieczeństwo danych, transmisji i użytkowników . Dysponujemy najnowszą wiedzą z zakresu wymagań oprogramowania, organizacji sieci informatycznych oraz funkcjonalności sprzętu. Wiemy, czego potrzebuje biznes XXI wieku, dlatego zapewniamy ciągłość jego pracy i gwarantujemy jego ochronę. Tworzymy Holistyczne IT.

Zespół

Doświadczenie

Zespół Ascomp tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe i długi staż pracy w firmie. Przekłada się to na zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność przy projektowaniu i dostarczaniu systemów i usług wspierających realizację celów biznesowych naszych Klientów.

Wiedza i kompetencje

30 lat działania w branży pozwoliło na zbudowanie firmowego zespołu ekspertów o szerokim zakresie wiedzy i kompetencji potwierdzonych nie tylko dyplomami uczelni, certyfikatami technicznymi i elitarnymi statusami inżynierskimi ale przede wszystkim wieloletnim uznaniem i zaufaniem naszych Klientów. Każde projektowane rozwiązanie analizujemy również pod kątem parametrów finansowych inwestycji, takich jak CAPEX, OPEX, TCO.

Rozwój i stawianie na najnowsze technologie

Stawiamy na nieustanny rozwój i dotrzymywanie kroku dynamicznie zmieniającym się technologiom. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Starannie dobieramy do naszej oferty produkty pod kątem dojrzałości rozwiązania a producentów pod kątem ich wiarygodności. Bardzo ważne jest dla nas by oferowane kompleksowe rozwiązania zintegrować z istniejącą infrastrukturą naszych Klientów.

Realizacje

7 branż

Projektujemy rozwiązania dedykowane dla każdego Klienta. Dzięki wieloletniej praktyce poznaliśmy od podszewki wymagania wielu branż. Współpracujemy z uznanymi firmami z branży przemysłowej i finansowej, energetyką i operatorami telekomunikacyjnymi, uczelniami i administracją publiczną a także przedsiębiorstwami z innych sektorów gospodarki.

1160 klientów

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, wsłuchujemy się w ich opinie, oferujemy najnowsze rozwiązania i systemy, staramy się być zawsze elastyczni w naszych działaniach. Zaufało nam ponad 1100 firm, oczekujących nowoczesnych rozwiązań, dostosowanych do konkretnych wymagań.

127 miliardów chronionego biznesu

Dostarczone i wdrożone przez nas rozwiązania, zaprojektowane tak, aby nie tylko sprostać aktualnym wyzwaniom technologicznym i biznesowym, ale także umożliwić ich optymalną pracę w przyszłości, chronią biznes o wartości prawie 127 miliardów złotych. Świadcząc wieloletnie usługi utrzymaniowe jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i jakości zaimplementowanych systemów.

Kalendarz

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quas vel excepturi sunt odio mollitia numquam ipsum aliquam quia! Soluta, quasi. Sapiente quos sit eos saepe et iusto nisi adipisci dolorem.