Podejmij wyzwanie Capture the Flag!

ASCOMP 9 stycznia 2023

ASCOMP w partnerstwie z firmą EXABEAM mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w zawodach Capture the flag, które odbędą się 24.01.2023 r. od godz. 10:00

CTF to zawody on-line dla ekspertów bezpieczeństwa IT, polegające na rozwiązywaniu specjalnie przygotowanych zadań, gdzie rozwiązaniem jest każdorazowa tzw. „flaga”, np. sekretny ciąg znaków w kodzie źródłowym, w pliku, w źle zabezpieczonej witrynie, w skompilowanej aplikacji, w przechwyconych pakietach sieciowych – możliwości jest mnóstwo, bo też kreatywność autorów zagadek bywa wręcz nieograniczona. Wygrywa drużyna/osoba, która zdobędzie najwięcej punktów (flag). Dla zwycięzcy przewidziana została oczywiście również nagroda, ale najważniejsze co Państwo zyskacie to nowa wiedza, odrobina adrenaliny i możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z innymi profesjonalistami!

Zawody odbędą się w formule on-line, w sesji skonfigurowanej indywidualnie dla naszych klientów. Czas trwania gry: około 2 h. W trakcie CTF na bieżąco wspierać Państwa będą inżynierowie Exabeam oraz ASCOMP.

Zapraszamy do udziału uczestników indywidualnych, jak i dwuosobowe zespoły! Liczba miejsc ograniczona!