WEBINAR-LIVE DEMO: Jak zbudować efektywny i pewny proces Disaster Recovery oraz zwiększyć wgląd w stan środowiska IT?

Data

08/12/2022

Start

10:00

Miasto

Kraków

Miejsce

Warsztat online

BEZPŁATNE

Zarejestruj się


    * - pola obowiązkowe

    Obecne sieci stają się coraz bardziej rozbudowane, nie tylko pod względem ilości urządzeń, ale również ich rodzajów. Każde z nich w przypadku awarii, potrzebuje odtworzenia konfiguracji, plików licencyjnych a czasami również innych ustawień. Żeby nie było zbyt prosto, urządzenia te obsługują różne standardy przechowywania danych konfiguracyjnych i sposoby dostępu do nich.

    Aby skutecznie funkcjonować w tych realiach, potrzebujemy zautomatyzowanego rozwiązania pobierającego, weryfikującego pliki konfiguracyjne i sprawdzającego ich poprawność. Ponadto warto, żeby takie rozwiązanie pozwalało na monitorowanie parametrów chronionych urządzeń w celu umożliwienia działań naprawczych.

    W trakcie webinaru pokażemy, jak zbudować taki system w oparciu o rozwiązanie firmy BackBox. Nie zwlekaj – zarejestruj się już dzisiaj!

    Prezentację poprowadzi Wojciech Siwiński, który reprezentuje BackBox na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2019 roku wspiera administratorów sieci i systemów bezpieczeństwa w zakresie łatwej i wszechstronnej automatyzacji codziennych zadań oraz poprawy dostępności środowiska. W swojej pracy wykorzystuje swoje ponad piętnastoletnie doświadczenie i wiedzę na temat największych producentów tych systemów. Absolwent wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizyka Doświadczalna. Entuzjasta nieszablonowych rozwiązań i automatyzacji.